Vetura në shitje BMW Z4 M

Kjo veture ka pasur 273 vizita
Ndryshimi i fundit: 29/04/2019 20:01

1 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Kabriolet 2004

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 2

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 120 000 KM

BMW Z4

Shitet BMW Z4 M 3.0i ne gjendje te rregullt me 1 vit regjistrim hipotek nuk eshte perkthimi behet menjher
ndrrimi i mundshem 044311115

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit