Vetura në shitje Chevrolet Captiva

Kjo veture ka pasur 352 vizita
Ndryshimi i fundit: 22/07/2019 18:44

9,400 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2010

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 6+

Kubikazha Kilometrazhi
1991 cm³ 221 644 KM

Chevrolet Captiva 2.0 D-Diesel 4WD Automatik -10

Chevrolet Captiva 2.0 D-Diesel 4WD,
110 KW / 150 PS,
Nderruesi I shpejtesive Automatik,
Tempomat, Komanda ne timon, Navigation, Fellne me goma te mira, Senzor parkingu, kamer mbrapa, Klima-Automatike, Xhamat dhe pasqyret elektronike, Gome rezerve me paisje, 2 qelsa, Abs, esp, etj ... Vetura eshte tash e ardhur nga Zvicerra dhe e ka doganen e paguar. Verura eshte ne gjendje shume te mire teknike si dhe ne pamje te jashtme dhe te brendshme, per me shume na kontaktoni: Auto Salloni autoZONE. Çagllavice - Prishtinë Tel: 044 362887 044 754070

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit