Vetura në shitje Fiat 500

Kjo veture ka pasur 5069 vizita
Ndryshimi i fundit: 24/06/2020 10:13

1 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Kabriolet 2012

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Kuqe 4

Kubikazha Kilometrazhi
1400 cm³ 220 000 KM

shitet fiat 500 Cabrio

shitet fiat 500 kabriolet, vetura eshte ne gjendje shume te mire dhe eshte e gatshme per doganim dhe homologim. vetura ka motorrin 1.4 benzine, sensora parkimi, xhamin e perparme me nxemje, goma dhe diska te ri, interier shume te mire. bluetooth, usb etj etj..

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit