Vetura në shitje Citroën C4

Kjo veture ka pasur 4223 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 08:35:47

7,400 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Minivan 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 239 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

shes ose ndroj veturen citroen C4 viti 2012

shes citroen c4 viti 2012 ngjendje hatashme vetura eshte 1.6 disel automatik ndrrusin eshpejtsis i sapo doganuar dhe regjistruar rks nje vite vetura posedon liber servisi te kryera serviset me rregull tash korrik i ka te kryera serviset plus rrypin dhemzor te ndrruar per informata ne tel ose viber +38344655295

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  CD

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit