Vetura në shitje Citroën C4

Kjo veture ka pasur 6130 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 13:23:05

7,000 EUR

(Çmimi)


7,500 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Minivan 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 239 000 KM

shes ose ndroj veturen citroen C4 viti 2012

shes citroen c4 viti 2012 ngjendje hatashme vetura eshte 1.6 disel automatik ndrrusin eshpejtsis i sapo doganuar dhe regjistruar rks nje vite vetura posedon liber servisi te kryera serviset me rregull tash korrik i ka te kryera serviset plus rrypin dhemzor te ndrruar per informata ne tel ose viber +38344655295

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  CD

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit