Vetura në shitje Opel Insignia

Kjo veture ka pasur 1566 vizita
Ndryshimi i fundit: 30/03/2020 09:04

8,500 EUR
7,800 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2010

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 0 002 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Gjilan

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Opel Insignia 2.0 CDTI - OPC Line - Automatik

Shitet Opel Insignia OPC Line
Viti i prodhimit: 2010
2.0 CDTI 120kW
OPC Line
Automatik me 6 shpejtesi
Regjistrimi i pare RKS
Full ekstra me te gjitha opsionet qe mund ti posedoj Insignia

Drita Bi Xenon me LED dhe me robot
Senzora te parkimit para dhe mbrapa
Fellne 19
Karrikat lekure me nxemje dhe ftohje dhe me levizje elektrike
Klimatronik
Radio me navi te madh
Komanda ne timon
Panorame etj.

Ne gjendje shume te mire
E sapo servisuar me vaj dhe filtera te nderruar

Cmimi zbritet nga 8500 Euro ne 7800 Euro

Tel: 045668289


Shpërndaje:

Veturat e fundit