Vetura në shitje Volkswagen Scirocco

Kjo veture ka pasur 8177 vizita
Ndryshimi i fundit: 26/09/2020 21:13

8,200 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Kupe 2010

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 4

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 197 000 KM

Vw Sirocco 2.0 B Turbo ( 211ps )

Vw Sirocco
2.0 B Turbo ( 211ps )
Viti 2010
I sapo ardhur prej Zvicres
Regjstrim 1 vit te Plot
Servsi te sapo krym Komplet
Vain Filter i Vait Filteri i Ajrit 14.10 .2019
Alofellna 19col Te sapo Qitur 07.05.2020
Qmim 9200 €

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

Shpërndaje:

Veturat e fundit