Vetura në shitje Peugeot 207

Kjo veture ka pasur 1926 vizita
Ndryshimi i fundit: 11/06/2020 19:12

5,700 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Tjetër 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 256 607 KM

Shes Peugeot 207 99G

Shes Peugeot 207,ngjyr hiri viti 2010.
Audio Aux,Sd,USB,CD
Drita led mbrapa.
Edicion i limituar 99G
Kilometrat e garantuara,
Me libër servisi.
Rripin e motorrit të ri.
2 palë Goma të reja,4 goma të verës,dhe 4 të dimrit të reja.
Vetura është në gjendje perfekte dhe e mirëmbajtur në mënyrë speciale.
Korp,llamell,zamajc të reja
3 Çelsa

Shpërndaje:

Veturat e fundit