Vetura në shitje Skoda Fabia

Kjo veture ka pasur 1486 vizita
Ndryshimi i fundit: 03/04/2020 17:36

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2007

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kuqe 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 0 001 KM

Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Vushtrri

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

SHKODA FABIA 1.9SDI 2007 3.7L-100KM

Shes Shkoda Fabia 1.9 SDI "HATCHBACK-FACELIFT" në gjendje super të mrekullueshme pa defekte
I ruajtur dhe i mirëmbajtur gjithnjë në garazh të tij të posaçme (Veturë Familjare-Ekonomike)
Motorri është në gjendje të rregullt pa as një defekt,Vaj nuk shpenzon as edhe 1ML/G,Serviset të gjitha të kryera me kohë të caktuar
I ruajtur si mbrenda gjithashtu edhe jashtë (Interior shumë të pastër dhe pa vërejtje)
Viti i prodhimit:28.12.2006 Model 2007 Extra Hatchback (Pro-Facelift)
I regjistruar me tabela RKS
Ka një vozitje shumë të lehtë dhe njëkohësisht është i shtrënguar si në trapa si në gjithqka nuk nihet hiq ka ec shumë i përshtatshëm për vozitje të largëta.
Me shpenzime shumë të vogla Përfundimisht 4L-100KM (Extra Economic)
Posedon:
Klim Ac Sezonale (Multi-Funksionale)
Libri i Servisit nga Fabrika.
ABS,EDS,SRS,AiR-BaG.
Centrall,Bord Kompjuter,Dirigjues.
Xhama elektronik,color Black Glass.
Timon:Servo,Me Lift,Air-Bag.
Ulëse:Me Komoditet Final,Lëvizëse me lift.
Radio:Cd,Aux,Tunner,Bass,Etj
Goma të reja të dimrit të sapo vendosura.
Marsh:Manual 5 + R
Drita Automatike:Mini Xennon,Shkurtra,Gjata,Lëvizëse,Përforcuese.
Led Interiors,Led Tabeleje,Red Interiors.
Të gjitha paisjet e nevojshme për rrugë në bagazhë
FULL EXTRA

Vërejtje:
Vetura është në gjendje perfekte për momentin ska nevoj me investu as 1 cent në të
Vetura nuk është në hipotek njëkohësisht nuk ka as një Denim Policorë (Veturë Familjare)
Përkthimi i veturës mund të bëhet pa problem.
Pres vetëm blerës seriozë.

Për më shumë kontakto në:
Nr telefonik: " 049 867 060 "
Nr Viber: " + 383 49 261 509 "
!FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM!


Shpërndaje:

Veturat e fundit