Vetura në shitje Volkswagen Golf V

Kjo veture ka pasur 1486 vizita
Ndryshimi i fundit: 06/01/2020 10:22

6,550 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2007

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 4

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 265 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes Golf 5 PLUS 1.9

Shitet vetura Golf 5 PLUS 1.9 diesel 2007 modeli United, 77 KW, në gjendje shumë të mirë, e ruajtur nga jashtë dhe e pastër nga brenda.
Posedon dy ulëse përpara me nxemje, fshesa të shiut auto, pasqyrë auto,drita auto, drita të mjegullës, tiptronik si dhe 4 goma të dimrit të sapo blera në Eurogoma(me faturë).
E regjistruar në emër timin deri ne 15 janar 2020, e doganuar si dhe i ka te gjitha serviset e kryera, perfshirë kaishin rebrasni me komplet pomp te ujit të ndërruara.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Ngjyrë metalike


Shpërndaje:

Veturat e fundit