Vetura në shitje Audi A4

Kjo veture ka pasur 9789 vizita
Ndryshimi i fundit: 26/09/2020 21:13

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2016

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 217 000 KM

Audi A4 2.0 TDI (190 PS ) AUTOMATIK F1 FULL OPSJON

Audi A4
2.0 TDI ( 190 PS )
AUTOMATIK
VITI 2016
LED Drita XENO BIG XENO
DISTRONIC
SHPETESI TIMON F1
TEMPOMAT
NAVIGACJON
PULLA NE TIMON
LED MRENDA ENTIERIN ME 3 MODEL TE NGJYRAVE
KLIMA TRONIC 3 ZONALE
SENZOR PAKIM PARA DHE MBRAPA
SENZOR SHIU
SENZOR DRITAVE
PASQYRET AUTOMATIK I PALOHEN
4 GOMA TE REJA TE SAPO QITUR
2 QELSA
BLUTOTH
SISTEMI I NDALJES NE SEMAFOR🚦
I ARDHUR PREJ GJERMANIS VETURA
I SAPO REGJSTRUA PER HER TE PAR NE KOSOV VETURA
REGJSTRIM NI VIT
SERVIS KOMPLET I SAPO KRYM 01.06.2020
VETURA ASHT NE EMRIN TIM PERSONAL
FULL FULL OPSJON

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit