Vetura në shitje Volkswagen Tiguan

Kjo veture ka pasur 1905 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 21:26:47

13,800 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Vishnje 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 197 872 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

TIGUAN. 2.0. TDI.AUTOMATIK 4MOTION

TIGUAN. 2.0. TDI. AUTOMATIK"
4 MOTINO"
VITI 2011"
REXHISTRIM 8MUAJ"
START STOP"
KOMANDA NE TIMON"
CENZORA PARA MBRAPA"
CENZOR PARKINGU"
KAMER MBRAPA"
NAVI"
KM 198735 TE GARANTUME ME LIBER"
REGJISTRIMI PAR NE KS I ARDHUR NGA CH"
DY QELSA
BEJM NDRRIM"
+38344247605
044444714

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit