Vetura në shitje Mitsubishi Pajero

Kjo veture ka pasur 6197 vizita
Ndryshimi i fundit: 22/06/2015 21:14

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Xhip/SUV 1996

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Gjelbër 6+

Kubikazha Kilometrazhi
2800 cm³ 272 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Rushit

 • Prishtinë
 • 044 21 31 49

MITSUBISHI TDI 2.8 ME KLIM 7 ULSE

MITSUBISHI TDI 2.8 ME KLIM 7 ULSE

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Rimorkiator

 •  Ngjyrë metalike

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit