Vetura në shitje Mercedes-Benz C 200

Kjo veture ka pasur 1314 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 09:38:26

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
200 cm³ 241 321 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Podujevë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes MERCEDESIN C class AUTOMATIK i regjistrum tash

Mercedes Benz C200 CDI BlueEFFICIENCY viti i prodhimit 2012 model Facelift i ardhur nga jasht 1 vit regjistrim vetura ësht në gjendje shum të mir me të gjithat opcionet posedon:
AutoMatik (TipTronic),
Liber Servisit
Pasqyret elektronike.
Gjamat elentronik.
Gjamat ©olo®™.
Dritat Llupo xenon .
Drita te mjegulles .
Hollogenka.
Komandat në timon.
Comand System Navi .
Klima Tronick .
Ulset me AIR.
Ulset me Buton .
Ulset me nxemje
Senzor Shiu.
Senzora (Para )(Mrapa).
Bordcompiuterik.
Tempomat.
Sd Card.
CD/MP3 .
CD-Rom.
AirBag.
ESP.
ABS.
AUX .
USB.
DVD .
Për me shum Info 📱044/049-13-46-05
Viber: +38344134605
WhatsApp: +38344134605

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion


Shpërndaje:

Veturat e fundit