Vetura në shitje Fiat Grande Punto

Kjo veture ka pasur 1180 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 22:25:06

4,300 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1300 cm³ 226 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Mitrovicë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Fiat Grande PUNTO 1.3 Dizel Multijet i Doganuar Homologim dhe Kontrolle teknike

Shitet vetura e tipit Fiat Grande Punto 1.3 Dizel Multijet EVO i Doganuar Homologim dhe Kontrolle teknike

Vetura posedon Klima,Tempomat,Board kompjuter,Mbyllje qendrore,Gjama me rryme,Radio CD MP3,Abs,Servo,Esp,Vollan multifunksional,Goma te mira MICHELIN etj etj

Kilometra origjinale 100% te garantuara me libra te servisit si dhe dokumentacion percjelles

Nr i shasise per verifikim te kilometrave ZFA19900000850556

Nuk eshte i aksidentuar apo gervishtur cdo gje eshte fabrikisht

Shpenzime shume te vogla te dizelit

Motori 1.3 dizel Mulitjet i njohur si motorri me i mire nga FIAT dhe eshte me zingjire

Vetura eshte ne gjendje shume te mire si teknike po ashtu edhe optike

Viti i prodhimit 29.11.2011

Nuk beje nderrime

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  TCS

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit