Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 374 vizita
Ndryshimi i fundit: 16/09/2020 19:57

9,800 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Karavan 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 217 000 KM

Shes Veturen Passat 3C

Shes Veturen
Passat 3C
2.0 Tdi
Disel
Automatik / tiptronik
DSG
Viti 2011
Me dogan
140 ps
Klim dy zonale
Navi
Bord Kompjuter
Radio
Cd
Komanda n’timon
Shoejsi n’timon
Ulse me nxemje
Gjama elektronik
Tempomat
Airbag
Lleda para dhe mrapa
Xenon
Bi xenon
Cenzora 360*
Parkim elektronik
Esp
Abs
Asr
Ne gjendje shum te mir teknike

Shpërndaje:

Veturat e fundit