Vetura në shitje Audi Q7

Kjo veture ka pasur 780 vizita
Ndryshimi i fundit: 24/02/2020 16:21

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2009

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
- -

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

AUDI Q7 3.0 TDI FACELIFT

AUDI Q7 3.0 TDI QUATTRO FACELIFT
AUTOMATIK
2X S LINE
ULESET LEKURE ME NGROHJE
SENSORA PARKINGU PARA MBRAPA ME KAMER
DRITA LED PARA MBRAPA
S LINE FABRIKISHT
KLIMA TRONIK 2 ZONALE PARA DHE PER ULSET MBRAPA
VETURA ESHTE E IMPORTUAR NGA ZVICRA QE 1 VIT RKS PRONARI I PAR RKS
NR KONTAKTUES 045 211 011


Shpërndaje:

Veturat e fundit