Vetura në shitje Volkswagen T5

Kjo veture ka pasur 667 vizita
Ndryshimi i fundit: 29/05/2020 20:44

1 EUR

(Çmimi)


2 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Tjetër 2004

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 6+

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 251 500 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes Kombi W T5

Shitet Kombi W T5 1.9 dizel 5 shpejci manuall ulse 8+1 i regjistruar KS ngjyr hiri metalik fellne 17 karrikat lkur tepacirat lkur dvd klim ABS ESP FUZ mbrapa radio CD DVD AUX BLUTUF Vetura esht si ne foto.
Kilometrat e Garantuar.
Qmimi sipas Marrveshjes

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Interior lëkure

 •  Ngjyrë metalike

 •  Hidraulik


Shpërndaje:

Veturat e fundit