Vetura në shitje Volkswagen Golf Sportsvan

Kjo veture ka pasur 1246 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 17:59:47

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2016

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 226 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

SHITET GOLF SPORTSVAN 2.0 LOUNGE DSG 2016, super gjendje!

Gjendje perfekte, Versioni me i avancuar LOUNGE, i posa ardhur nga Gjermania, me dogane dhe homlogim te kryer.
Vetura ka 226.000 km te garantuara, rrypin dhembzor dhe vaj filtera te nderruara me 220.000 km.
Nderruesi Automatik dsg + shpejtesite ne timon, timon multifunksional, ulese me nxemje, navigacion, senzora para dhe mbrapa, dritat bi xenon + led, allogenka, lane assist, park distance control, pasqyret me drite dhe automatikisht i palohen, kuke automatike, goma Pirelli, auto hold, liber servisi me dy celesa etj..

I gatshem per kontroll ne secilin servis te autorizuar.

Kontakt: +38349/196-287 (edhe viber)

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit