Vetura në shitje Peugeot 207

Kjo veture ka pasur 1073 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 20:40:21

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 189 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prizren

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Peugeot 1.6 HDI Model 99G FaceLift

Peugeot 207 ✅
1.6 HDI FAP ✅
Model 99G ✅
FaceLift ✅
Viti i Prodhimit 02.11.2010✅
Klima AC Funksjon ✅
Xhama me Rym ✅
Pasqyret me Rym ✅
Tempomat ✅
Pulla Vollan ✅
Bordkompojuter ✅
Timon Multifunksjona ✅
Blutoth 🔊📲 ✅
Aux ✅
2 Qelsa ✅
Liber Servis ✅
5 Shpetesi + R ✅
5 Ulse ✅
5 Dyr ✅
ESP ✅
ABS ✅
Partikefilter Mos me Ndot Ajrin ✅
I Ardhur Nga🇨🇭 ZVICRA🇨🇭✅
Dogana eshte Paguar 1.678 Euro daten 10.02.2020✅
Homologim eshte Paguar 130 Euro daten 10.02.2020✅
Regjstrim eshte Paguar 276 Euro daten 11.02.2020✅
Servis i Sapo Krym Komplet 19.02.2020✅
Alofellna Me Goma te Reja 16 col Te Sapo Qitur 25.02.2020✅
Vetura Eshte ne Emrin Tim Personal ✅
Ju Lutem Vete Blers Serioz✅
Gjendje Tip Top✅

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Kompjuter

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit