Vetura në shitje Volkswagen Golf V

Kjo veture ka pasur 531 vizita
Ndryshimi i fundit: 27/05/2020 10:45

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2008

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 260 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Golf 5 1.9 2008

VW Golf 5 1.9
Viti i prodhimit 2008
Vetura është në gjendje te rregullt,i ka te gjitha serviset e kryer.
260.000km fellne dhe goma te reja(te dimrit).


Nr.044/717-001
Viber+38344717001


Shpërndaje:


Veturat e fundit