Vetura në shitje Mercedes-Benz Vito

Kjo veture ka pasur 920 vizita
Ndryshimi i fundit: 04/06/2020 08:50

3,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Minivan 2005

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 2

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 307 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Mercedes Vito 111 2.2 CDI Viti 2005 RKS Me Klimë

Mercedes Vito 111 model Long 2.2 CDI (Dizell) 6 Shpejtësi 80 kW 109 PS.Viti 2005 RKS por i skaduar.Vetura është në gjendje shumë të mirë, të gjitha servisat i ka të kryera.Të kaluara 307.000 km.

shpenzimet:
8.2 l/100 km(kombinim)
9.4 l/100 km(qytet)
6.5 l/100 km(magjistrale)

posedon:
-Klimë AC (funksionale)
-6 shpejtësi
-Radio
-Abs 
-Esp
-Drita per mjegull
-Dritare Elektrike
-Timon multifunksional
-Hidraulik
-4 goma M+S
-Ngjyrë bardhë
-2 ulse
-2 qelsa
-Mbyllje qëndrore
-etj etj.

Vetura gjendet në Prishtinë dhe është në gjendje shum të mirë teknike.Vlen të ceket nuk është hipotek.

INFO TEL.

049 883 399
Viber:+38349883399

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:


Veturat e fundit