Vetura në shitje BMW 740

Kjo veture ka pasur 1018 vizita
Ndryshimi i fundit: 30/03/2020 09:05

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
- -

Gjendja Vendi
E përdorur Gjilan

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

BMW 740D

Shes Bmw 740 dizel 306 PS
Regjistrim RKS e ardhur nga Zvicra
Kamera mbrapa dhe anash
Ne gjendje perfekte


Shpërndaje:

Veturat e fundit