Vetura në shitje Volkswagen Bora

Kjo veture ka pasur 1393 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 08:46:27

4,700 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2003

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 278 948 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Wv BORA 1.9 TDI

BORA 1.9 TDI (96)KW 6 SHPEJCI
VITI 2003
KLIM
ESP
ABS
GJAMAT ELEKTRONIK
PASQYRET ELEKTRONIKE
REXHISTRIM DERI NE QERSHOR
GOMAT E REJA TE DIMRIT
DRITAT KSENON
SERVISIN E KRYER SETIN
KM 278961
3 QELSA
+38344247605
044444714

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Radio

  •  Dritare elektrike

  •  Airbag

  •  Alarm

  •  Mbyllje qendrore

  •  ESP

  •  CD

  •  Fellne

  •  Ngjyrë metalike


Shpërndaje:


Veturat e fundit