Vetura në shitje Volkswagen Polo

Kjo veture ka pasur 314 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 21:33:49

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 213 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Polo 1.6 TDI 2011 nga Gjermania

Shitet: VW Polo 1.6 TDI viti 06/10/2011 66 KW 90 PS
Me Dogan dhe Homologim të kryer
E posa ardhur nga Gjermania me te gjitha serviset ne
Volswagen me liber servisi me km 213 mij orginal mund ta vertetoni teper e paster
Posedon : Ac Klima Start Stop ESP Tempomat Navigation Radio Blotuth Sd card aux usb ulset me nxemje Telefon me Blotuth
Tel +38344121651


Shpërndaje:

Veturat e fundit