Vetura në shitje BMW 320

Kjo veture ka pasur 2999 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 08:46:18

6,900 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2005

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Vjollcë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 298 752 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

BME 320 .d. AUTOMATIK

BMW. 320d. AUTOMATIK
VITI 2005
KLIMATRONIK
ABS
ESP
TEMPOMAT
KOMANDA TIMON
KARRIKAT ME NXEMJE
XENZORA PARKINGUT MBRAPA
XHAMAT ELEKTRONIK
PASQYRET ELEKTRONIKE
GOMAT EREJA TE DIMRIT
+38344247605
044444714

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  CD

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu


Shpërndaje:


Veturat e fundit