Vetura në shitje Opel Astra

Kjo veture ka pasur 2984 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 20:11:27

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1700 cm³ 185 432 KM

Shes Opell Astren 1.7 CDTI viti 2010-

Opell Aster 1.7 CDTI e ardhur tash nga gjermonia ësht në gjendje shum te mir me te gjithat opcionet :
Viti i prodhimit 2010 model 2011.
ABS,ESP, AirBag .me 185 min km veq
Xhama dhe pasqyret me rrym .
Liber servisit
Goma te mira të dimrit .
Hollogenga .
Senzora Mrapa.
Karrika me nxemje .
Komanta në timon.
Radio CD, Aux , USB .
6 -shpejci .
Vetura ësht e pa doganuar
Për me shum info 044/049-13-46-05 ose viber +38344134605

Shpërndaje:

Veturat e fundit