Vetura në shitje Volkswagen Caddy

Kjo veture ka pasur 1088 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 07:51:42

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Furgon 2011

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 2

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 165 000 KM

VW Caddy 1.6 TDI 2011🇩🇪


Shitet : VW Caddy i posa ardhur nga Gjermania 🇩🇪Me Dogan te paguar
Viti 16.08.2011 me te gjitha serviset ne Volsvagen
Me liber Posedon : Ac klima Senzora mbrapa ESP
Bord Computer Dritaret elektrike Radioo Blotuth shum i paster si brenda dhe jasht nje ponar
Tel +38344121651

Siguria dhe komoditeti


  •  Radio

  •  Senzorë parkimi

  •  Klimë(AC)

  •  Airbag

  •  Mbyllje qendrore

  •  Drita mjegulle

  •  ESP

  •  Pasqyra elektrike

  •  CD

  •  Ngjyrë metalike

Shpërndaje:

Veturat e fundit