Vetura në shitje Opel Astra

Kjo veture ka pasur 689 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 11:25:02

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1700 cm³ 146 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Podujevë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Opel Astra 1.7 CDTI EcoFlex

Shitet Opel Astra 1.7 CDTI EcoFlex model COSMO viti prodhimit 2010 me 146 km te garantuara me dogan dhe homologim te paguar vetura posedon navi klima tronik pulla ne timon senzora mbrapa tempomat cd mp3 fellne 16 me goma liber servisi 2 qelsa etj


Shpërndaje:

Veturat e fundit