Vetura në shitje Opel Corsa

Kjo veture ka pasur 741 vizita
Ndryshimi i fundit: 26/03/2020 14:50

1,880 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)


2,000 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 1999

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
1700 cm³ 290 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Obilic

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Opel Corsa 1.7 Diesel RKS 1 VIT

Opel Corsa viti 1999 1 vit RKS ne emrin tin personal perkthimin bahet menjher so hipotik ska denime gjendje shum tmir serviset te gjitha te kryme para 2 jave.
Ju lutum kontaktoni vetem ne Viber & WhatsApp +38349959221 thirrjve nuk ju pergjigjem flm per mirkuptim.

Siguria dhe komoditeti


  •  Airbag

  •  Mbyllje qendrore

  •  Fellne


Shpërndaje:

Veturat e fundit