Vetura në shitje Kia Sportage

Kjo veture ka pasur 7515 vizita
Ndryshimi i fundit: 11/07/2015 10:18

6,600 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
LLoji Viti
Xhip/SUV 2005

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 156 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

GAZMEND

 • Prishtinë
 • 044788666

SHES OSE NDRROJ KIA SPORTAGE 2005

SHES OSE NDRROJ

KIA SPORTAGE EX 2.0 CRDI DIZELL

VITI 2005 NE MUAJIN E 11

I RTEGJISTRUAR RKS DERI NE MUAJIN E 6 2016

FULL OPSION

CMIMI ME NDRRIM 6600 EURO NDERSA ME PARE I DISKUTUESHEM

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Ngjyrë metalike

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Navigacion


Shpërndaje:

Veturat e fundit