Vetura në shitje BMW Series 1

Kjo veture ka pasur 4053 vizita
Ndryshimi i fundit: 06/08/2020 00:04

11,700 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 215 000 KM

BMW 1 Series F20 2.0 Diesel SPORT-LINE me Dogan dhe RKS nga CH

🇨🇭🇨🇭 BMW 1 Series F20 2.0 Diesel Automatik-Steptronik Me Dogan Full Ekstra viti 2012 nga Zvicrra(CH)🇨🇭🇨🇭

Ndrrim i mundshem me vetur me te lire
Qmimi 11900

✅BMW 1 Series F20
✅Viti 2012
✅FACELIFT
✅Automatik-StepTronik 8 shpejtsi
✅Km 215xxx te garantume 100%
✅Start Stop
✅Drita LED para dhe prapa
✅Senzor Parkingu
✅Fellne 17 mr Dy pal Goma te reja te dimrit dhe te veres te
✅sapo vendosura
✅116d
✅Klimatronik
✅Servisin e kryn edhe per 13.000km
✅i sapo doganuar dhe sapo regjistruar
✅nuk ka nevoj per as mate voglin investim
✅Shpenzime shum te vogla
✅per ma shum ne privat +38349292870

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit