Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 7191 vizita
Ndryshimi i fundit: 25/11/2021 20:59

9,600 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 190 000 KM

Passat B7

Passat B7 2011 1,6 190.000km senzora,navigacion...

Siguria dhe komoditeti


 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Drita mjegulle

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Senzorë shiu

 •  Autopilot

 •  Navigacion

Shpërndaje:

Veturat e fundit