Vetura në shitje Opel Meriva

Kjo veture ka pasur 1096 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 16:02:21

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1700 cm³ 220 091 KM

OPEL MERIVA 1.7CDTI NGA GJERMANIA 2010

Opel Meriva 1.7CDTI Viti 2010 Sapoardhur Nga Gjermania posedon : Klima Funksionale , Bordkompjuter Multi , TEMPOMAT , Komanda ne Timon , Senzor Shiu , Senzor Pasqyre , ESP , Airbag , Pasqyret dhe Dritaret Elektronike dhe me Nxemje , Alarm , Liber Servisi , etj . Vetura eshte ne gjendje perfekte nuk ka nevoj asnje investim . Pa Dogan TEL 049-107-235 opel Opell

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit