Vetura në shitje Suzuki Vitara

Kjo veture ka pasur 869 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 08:20:55

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2017

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 80 000 KM

Suzuki Vitara 1.6 DDiS (4x4) Allgrip TCSS

Suzuki Vitara 4x4 2017
1.6 Nafte
80.000km Servise te rregullta tek
Auto Kaqandolli
Servisi i fundit me 09.09.2020
4.2 L / 100 km Rruge te hapur
5.5L / 100km Lokal
Automatik DSG
Klima Tronik
Karrika me nxemje
Tempomat, Distronim dhe
RBS (Radar ne rast
rreziku frenon vet)
GPS Navigacion
Radion touchscreen me SD Card, Bluetooth dhe USB Lidhet edhe me telefon.
Xhamat e pasme te errësuar nga prodhuesi
4 Rrotat e veres te reja dhe 4 rrota
te dimrit

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Drita mjegulle

  •  ESP

  •  4x4

  •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit