Vetura në shitje Opel Insignia

Kjo veture ka pasur 2027 vizita
Ndryshimi i fundit: 05/11/2020 19:42

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 231 000 KM

Opel Insignia 2.0 CDTI

Shitet Opel Insignia 2.0 CDTI
Viti i prodhimit: 2009
Motori: 2.0 CDTI Diezel
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 231 000
Targat: RKS
Fellne: 17'
Senzora Para dhe prapa
Mbyllje qendrore, 2 celesa

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  CD

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Navigacion

Shpërndaje:

Veturat e fundit