Vetura në shitje Mercedes-Benz A 170

Kjo veture ka pasur 531 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 16:02:08

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2003

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
170 cm³ -

MERCEDES BENZ A170 CDI AUTOMATIK EXTRA 2003

Shes Mercedes Benz a170 CDI ( Diesel ) RKS AUTOMATIK Viti 2003 ne gjendje shum te mir ne te gjitha aspektet shume pastert dhe e ruajtur posedon : Klima Funksionale , Bordkompjuter Multifunksional , Senzor Shiu , ESP , ABS , Karrika me Nxemje , Pasqyret dhe Dritaret Elektronike dhe me Nxemje , Alarm , etj . Vetura eshte ne gjendje shum te mir TEL 049-107-235 Automatik automatik automatic

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit