Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 4540 vizita
Ndryshimi i fundit: 16/11/2020 09:36

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 104 000 KM

SHitet Golf 7 VII 2.0 TDI body Kit GTI 98000 Km BMT

SHITET Golf 7 2.0 TDI Kit Body GTI
VW Golf 7 Highline Bluemotion Technology
Vëllimi i motorit, l / cm³: 2.0 / 1968
Fuqia: 200 HP
Km 104000 te Garantuara
Ndërruesi: 6 manuel
Shpenzimet e karburantit Litra/100km: Mesatarja 4.5
Standardi i emetimit te gazërave: Euro 6
Viti i prodhimit: 2013
Liber Servisit
Ne Gjendje te shkelqyshme
RRypin Dhembzor te sapo tendrruar.
Mund ta dergoni per Kontrolle ku te doni.

Vetëm disa nga pajisjet e veturës:
Pajisjet:
- Ngjyra E Bardhë metalike
- Paketa Teknologjike për Highline
- Ledat para Xenon BI xenon
- Ledat Mbrapa Led Facelift MATRIX
- Klima automatike dy zonale "Climatronic 2C"
- Tempomat adaptiv deri 210km/h, sinjalizues për aksident frontal,
- Dritat para dhe pas LED teknologji
- Active Info Display - Tahograf Digjital
- "Radio Composition Media" me ekran kolor dhe Touchscreen 8 inç, FM radio, SD kartë, CD/MP3, Aux in dhe 8 altoparlant para dhe pas
- Timoni multifunksional nga lëkura, tiptronik
- Paketa "Light&Sight" (Senzor të dritave dhe shiut,")
- Mbrojtësi i pare GTI
- Spojleri i pasëm me ngjyrë të automjetit GTI
- Maska dekoruese PARA GTI
- Spojleri mbrapa GTI
- Fellne alumini 7 J x 17 me goma 225/45 R 17 te reja me bulona sigurues kundër vjedhjes
- Amortizimi sportiv, karoseria 15mm më e ulët
- Timoni progresiv, direkt
- Xhamat e pasëm të errësuar 65%
- Freni i dorës elektrik me Auto Hold funksion
- ESP, ABS, EDS, ASR dhe frenim multi collision
- XDS, bllokada e diferencialit
- Detektues i shoferit të përgjumur
- Imobilizer elektronik kundër vjedhjes ETJ. ETJ.

- PRANOJ VETEM THIRRJE
044 42 43 44
048 42 43 44

Shpërndaje:

Veturat e fundit