Vetura në shitje Fiat Doblo

Kjo veture ka pasur 316 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 19:58:04

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Minivan 2017

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 2

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 250 000 KM

Fiat Doblo Maxi 1.6 JTD Profesional2 🇩🇪

Shitet : Fiat Dobllo Maxi Full Opcion

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit