Vetura në shitje Mercedes-Benz B 200

Kjo veture ka pasur 950 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 19:57:00

6,900 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 202 000 KM

Mercedes Advangarde B 200 CDI Automatik Doganuar Homologim 2010

Shitet vetura e tipit Mercedes B 200 CDI modeli Advangarde Automatik Doganuar Homologim

Vetem nje pronar e ka pase ne posedim qe nga dalja prej fabrike

FULL EXTRA

Vetura posedon Klimatronik,Panorame,Automatik/Tiptronik,Tempomat,Lekure 100%,Board kompjuter,Karrkika me nxemje,Senzora te reshjeve,Senzora te parkimit para dhe mbrapa,Mbyllje qendrore,Gjama me rryme,2 Qelsa me dirigjues,Fellne alumini me goma te reja 16 zoll,Hapje/Mbyllje te gjamave me dirigjues nga largesia,Abs,Esp,Air bag,Alarm,Palohen pasqyret automatikisht,Shmigavca ne pasqyre,Retrovizorin me senzore per drita te gjata,Karrikat me rregullim digjital etj etj

Kilometra 202000 orgjinale 100 % te garantuara me libra te servisit si dhe dokumentacion percjelles
Nr i shasise per verifikim te kilometrave WDD2452081J566504

Viti 2010

Nuk eshte i aksidentuar apo gervishtur cdo gje eshte fabrikisht

Vetura eshte ne gjendje shume te mire si teknike po ashtu edhe optike

Nuk beje nderrime

049128182

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit