Vetura në shitje BMW 320

Kjo veture ka pasur 585 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 20:23:07

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2008

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 281 000 KM

Bmw 320d viti 2008 rks

Shite vetura
Bmw 320d Dizel
Maunal
6 shpetesi +R
Start - Stop Semafor 🚦mu nal
Blutoth
Hallogenka
Klimatronik tre zonale
Karika me nxemje
Senzor parkimi
Senzor shiu
Senzor Dritave
Tempomat
4 xhama me pull
2 qelsa
4 Goma te Reja te Dimrit
Drita te mjegulles ( Hallogenka )
Km 280mi kalume e mirbajtur me servis qdo her
Zingjiri motori asht ndruar me 250mi km
Gurtnet para dhe mbrapa te sapo ndrum
Rks 26.05.2021
Vetura asht e ardhun nga germny
Gjendje prefekt
Info +386 49 819 919

Shpërndaje:

Veturat e fundit