Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 4200 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 18:51:30

7,000 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 175 000 KM

Volkswagen Passat TDI R-Line/Highline

Volkswagen Passat TDI 2010 R-Line/ Highline
Shitet.
Kerri eshte ne gjendje te rregult dhe shum te mir.
Krejt servicat i ka kryne ne Servicin e Volkswagenit.
Liber te servicit dhe krejt dokumentat tjera i ka kerri.
Gumat dimrit te reja 2020.

-Start/Stop
-Cruise Controll
-Full Klima etj.

Regjistrim komplett deri Dhetor 2021.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

Shpërndaje:

Veturat e fundit