Vetura në shitje Audi A4

Kjo veture ka pasur 2362 vizita
Ndryshimi i fundit: 21/11/2020 21:58

26 EUR
26,000 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2016

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ -

Shitet audi A4

Audi a4
MATRIX
3xsline
32ngjyra brenda interior
hapet dhe mbyllet me 👉
bagazhi hapet me 🦵
full extra.......

Shpërndaje:

Veturat e fundit