Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 8011 vizita
Ndryshimi i fundit: 01/01/2021 19:15

12,900 EUR
1 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Kuqe 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 113 000 KM

GOLF 6 GTI

Golf 6 GTI
2.0TSI
AUTOMATIK
SENZORA
KAMER
VETPARKIM
TEMPOMAT
KARIKAT ME MEMORJE DHE NXEMJE
SERVIS I MOTORRIT
SERVIS I AUTOMATIKIT
4 GUMAT E DIMRIT TE REJA 2020
1 VIT REXHISTRIM
NE GJENDJE PERFEKTE

Shpërndaje:

Veturat e fundit