Vetura në shitje Volkswagen Golf V

Kjo veture ka pasur 238 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 17:22:19

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Argjendtë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 199 999 KM

SHES GOLF 5 1.9 TDI 77KW 1 vit rks VP 2010

SHES NDRROJ VETUREN
GOLF 5 1.9 TDI 77 KW 105 ps
I REGJISTRUAR RKS 1 vit
VITI 12/2009 model 2010
FULL OPCIONE
VETURA OSHT SHUM E RUJTNE DHE SHUM
NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE
VLEN TE CEKET SE NUK OSHT HIPOTEK PEKTHIMI BEHET MENJHER
TEL 044 264 888 044 804 214
SMS MOS DERGO NDRRIM I MUNDSHEM

Shpërndaje:

Veturat e fundit