Vetura në shitje Volkswagen T5

Kjo veture ka pasur 465 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 17:22:01

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Minivan 2006

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kuqe 3

Kubikazha Kilometrazhi
2500 cm³ 199 999 KM

SHITET KOMBI T5 2.5 TDI --PA DOGAN -- ME KLIM

SHES OSE BEJ NDRRIM
KOMBIN T5 2.5 TDI
6 shpejci
VITI 12/2006 model 2007
I SAPO ARDHUR PA DOGAN
ME KLIM ULSE ME NXEMJE
DOGANA BEHET MENJHER
KOMBI OSHT SHUM I RUJTUN DHE SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE
TEL 044 804 214 044 264 888
Ndrrim i mundeshem sms mos dergo

Shpërndaje:

Veturat e fundit