Vetura në shitje Opel Corsa

Kjo veture ka pasur 2399 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 09:20:44

4,800 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1300 cm³ 220 000 KM

Opel Corsa 1.3 CDTi ECO Flex Doganuar Homologim Kontrolle teknike 2010

Shitet vetura e tipit Opel Corsa 1.3 CDTi modeli ECO Flex i Doganuar Homologim Kontrolle teknike

Viti i prodhimit 2010

Nuk eshte i aksidentuar apo gervishtur cdo gje eshte fabrikisht

Kilometra 200000 origjinale dhe 100% te garantuara me libra te servisit si dhe dokumentacion percjelles

Nr i shasise per verifikim te kilometrave WOLOSDL68A4113463

Goma te dimrit
Shpenzime shume te vogla te karburantit

Vetura eshte ne gjendje shume te mire si teknike po ashtu edhe optike

Nuk beje nderrime

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  EDS

 •  Rimorkiator

 •  TCS

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit