Vetura në shitje BMW 218

Kjo veture ka pasur 8279 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 08:35:20

14,700 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)


15,300 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2016

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 220 000 KM

BMW 2016 ni vit rks

🇨🇭🇨🇭🇨🇭
- Bmw 218D
- Automatik
- V.p 2016
- Motorr 2.0D
- Start-Stop
- Tempomat
- Board computer
- Klimatronik
- Karrikat me nxemje
- Senzora parkingut (para-mrapa)
- Senzor te shiut
- Xhamat e zi fabrikisht
- Pulla vollan
- Shpejtsit vollan
- Hollogenka
- Liber servisit
- 218xxx km
- Km 100% te sakta
Gjendje perfekte
Servisin e sapo perfunduar

Rks 1 vit


044565616

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit