Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 1940 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 22:31:42

6,900 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Karavan 2010

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 260 000 KM

Golf 6 tdi 2.0 DSG Automatik Xenon Navigacion Doganuar 2010

Shitet vetura e tipit Golf 6 tdi 2.0 modeli Highline Doganuar Homologim Kontrolle teknike

Vetura posedon Klima,Navigacion,Drita Xenon,Tempomat,Automatik/Tiptronik DSG,Senzora te reshjeve,Vollan multifunksional,Senzora te parkimit,Komanda ne vollan,Goma te dimrit,Abs,Servo,Esp,Air bag,Alarm,Mbyllje qendrore,Hapje/Mbyllje nga largesia me dirigjues,Bluetooth,Auto telefon,Board kompjuter,2 Qelsa me dirigjues,Hapje/Mbyllje te gjamave me dirigjues nga largesia etj etj

Nuk eshte i aksidentuar apo gervishtur cdo gje eshte fabrikisht

Kilometra origjinale 100% te garantuara me libra te servisit si dhe dokumentacion percjelles

Nr i shasise per verifikim te kilometrave WVWZZZ1KZAM677737

Vetura eshte ne gjendje shume te mire si teknike po ashtu edhe optike

Nuk beje nderrime

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Ulëse me nxemje

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit