Vetura në shitje Opel Zafira

Kjo veture ka pasur 93 vizita
Ndryshimi i fundit: 24/01/2021 12:02

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2006

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Argjendtë 6+

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 199 999 KM

SHES OPEL ZAFIRA 1.9 Dizel -AUTOMATIK - OPC MODEL

SHES OSE BEJ NDRRIM VETUREN
OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI
AUTOMATIK -SPORT- OPC MODEL MA
I AVANSUAR 7 ULSE
VITI 12/2006 model 2007
I REGJISTRUAR RKS 1 vit
KLIMATRONIK NAVI GJAMA ELEKTRONIK GJAMAT E ZI EDHE NE LIBREZ PASQYRE ELEKTRONIKE DHE ME NXEMJE KOMANDA NE VOLLAN ESP ABS SERVO AIRBAG FULL OPCIONE
VETURA OSHT E SERVISUAR GJDO HER ME
KOH DHE E MIRMBAJTUR VETEM NGA NJE PRONAR
PREJ KOHES SE DOGANIMIT
OSHT EKSTRA NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE PA ASNJE VREJTJE
OSHT SHUM SHUM E RUJTNE SI JASHT EDHE MBRENDA VETUREN JA VLEN TA SHIKONI DHE TA PROVONI
GOMA TE REJA DIMRIT ME ALO FELLGA
HIPOTEK NUK OSHT PERKTHIMI BEHET MENJHER
TEL 044 264 888 044 804 214
Ndrrim i mundeshem sms mos dergo

Shpërndaje:

Veturat e fundit